Funeralia – co to ?

Funeralia z definicji to ceremonie związane z upamiętnieniem, pogrzebem zmarłej osoby.

W związku z pochówkiem zmarłego niezbędne są odpowiednie do tego przedmioty, więc my jako producent oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie produkcji metalowych akcesoriów funeraliskich do produkcji urn i trumien.

Zakrętki do urn i trumien

W naszej ofercie mamy duży wybór zakrętek do urn oraz trumien. Do wyboru mają Państwo oprócz wskazanych modeli także możliwość wybrania gwintu do zastosowania w różnych materiałach. Oferujemy zakrętki z gwintem metrycznym do urn metalowych, ale również zakrętki na śrubie dostosowanej do wkrecenia w drewno.

Kołatki, uchwyty do urn

Oferujemy duży wybór kołatek do urn pogrzebowych, które wykonujemy z metalu i tak je skonstruowaliśmy by podczas mocowania nic nie przeszkadzało w środku urny. Do wyboru maja Państwo wiele modeli w różnych kolorach, więc na pewno cos Państwo wybiorą.

Krzyże, kalie, róże i inne dodatki

W naszej ofercie również znajdą Państwo wiele dodatków ozdobnych do urn, które wykonujemy z metalu w różnych kolorach. Większość naszych produktów mamy zastrzeżonych dla klientów, którym wykonujemy zlecenia i niestety nie możemy ich pokazać.

Produkt na zlecenie

Jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem swojego unikalnego produktu, który będzie wyróżniał Państwa spośród innych producentów urn to zapraszamy do nas. Chętnie wykonamy projekt w naszej firmie i przełożymy go juz na konkretny model i wdrożymy do produkcji, który będzie tylko i wyłącznie dostępny dla Państwa.

Produkty w zależności od potrzeb klientów pokrywamy następującymi pokryciami galwanicznymi w kolorze:

  • mosiądz starzony
  • mosiądz połysk
  • miedź
  • nikiel

POLSKI PRODUCENT DEWOCJONALIÓW

Zachęcamy do kontaktu z nami. Prosimy pamiętać by przy złożonym zamówieniu podać kolor w jakim chcą Państwo otrzymać produkt.

Zapraszamy do kontaktu z nami.